Obserwatorzy

Informacje o blogu

Blog jest stworzony tylko i wyłącznie ze względu na prośbę kilku osób, które chciały przeczytać moje opowiadania, które sobie piszę zarywając niektóre nudne lekcje w szkole lub po prostu z braku zajęcia w domu. Od razu chcę napisać, aby nie było żadnych nieścisłości, że wszystkie wydarzenia napisane przeze mnie są fikcją (chociaż niektóre faktycznie nawiązują do tego co dzieje się w rzeczywistości) i niektóre fakty na temat bohaterów mojego opowiadania mogą się różnić od tych realnych. To samo dotyczy bohaterów stworzonych przeze mnie - nie wiążcie ich cech charakteru ani wyglądu z moją osobą ani ze sobą czy kimś innym, ponieważ jest to tylko i wyłącznie wytwór mojej wyobraźni, a wszelkie podobieństwa są przeze mnie niezamierzone. Raczej nie powinny tutaj się pojawiać wulgaryzmy, ani sceny erotyczne (takie rzeczy raczej w Missed Call). Jeżeli macie jakieś pytania lub propozycje, zapraszam do pisania ich tutaj - na pewno odpowiem. 

Umówmy się też na zasadę "czytasz = komentujesz", ponieważ bardzo chciałabym wiedzieć co sądzicie o rozdziałach oraz wiedzieć, że w jakiś sposób mam dla kogo pisać. Naprawdę Wasze komentarze bardzo pomogłyby mi w zmotywowaniu się do pisania kolejnych rozdziałów, a dzięki Waszej opinii z każdym rozdziałem moje umiejętności pisarskie będą coraz lepsze.

Jeżeli chcecie być przeze mnie informowani o nowych rozdziałach, zostawcie w komentarzach swoje gadu/twittera/e-maila/facebooka czy coś, a w miarę możliwości będę Was o nich informować. Jeżeli macie jakieś pytania, piszcie na mojego twittera - @awh4zz lub na gadu-gadu: 44156481.

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj, czy nie chciałabyś może wykonywać szablony na Internetowy Spis?
    Pozdrawiam i liczę na odpowiedź,
    Lusieeek.

    OdpowiedzUsuń